Indywidualne lekcje śpiewu w Jeleniej Górze
Swoich podopiecznych przygotowujemy do efektywnego udziału w festiwalach piosenki i konkursach recytatorskich. Pracujemy z młodzieżą i dorosłymi. Warunek uczestniczenia w zajęciach to ukończone 15 lat.
Przygotowujemy do egzaminów wstępnych do szkół teatralnych, również do udziału w castingach.
Pomagamy w doborze repertuaru i opracowaniu właściwego wizerunku scenicznego.
Uczymy świadomego śpiewu oraz interpretacji.
Pracujemy nad choreografią i wizerunkiem scenicznym adekwatnym do wykonywanej piosenki (strój, fryzura, makijaż itp.).
Na zajęciach ćwiczymy dykcję, emisję głosu, poprawny oddech przeponowo-żebrowy, solfeż i ćwiczenia wokalne, śpiewamy piosenki.
Zajecia obejmują też naukę korzystania ze sprzętu estradowego - prawidłowa praca z mikrofonem.
Zajęcia prowadzimy we wtorki, czwartki oraz piątki.
Koszt uczestnictwa w zajęciach:
Jednorazowa lekcja indywidualna trwa 80 minut - jej koszt to 35 PLN
Dla stałych uczniów 30 PLN po wykupieniu 4 lekcji z góry.
Informujemy iż efektywny trening wokalny, który ma przynieść wymierne skutki musi być regularny. Efekty nauki śpiewu zależne są od stopnia zaawansowania oraz dojrzałości aparatu głosowego.
Bezpłatne konsultacje
wokalne lub dykcyjne w soboty!
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, pod czas których postaramy się określić niedoskonałości warsztatowe i wskazać ćwiczenia, które systematycznie wykonywane spowodują wyraźną poprawę warsztatu osoby ćwiczącej.
W trakcie 30-minutowego spotkania zdążę też opowiedzieć w skrócie jak wyglądają lekcje przeze mnie prowadzone i w czym jestem lepszy od innych nauczycieli śpiewu i dykcji!!!!
Bezpłatne konsulacie nie zobowiązują do zapisów na indywidualne lekcje śpiewu lub dykcji. Jednak osoby korzystające z konsultacji, jeśli wyrażą zainteresowanie indywidualnymi warsztatami, mogą skorzystać i na miejscu zapisać się na zajęcia.
W celu ustalenia terminu konsultacji proszę dzwonić lub mailować.
Istnieje możliwość zorganizowania zajęć poza Jelenią Górą. Wówczas inicjator zobowiazany jest do zebrania minimum 6 osób. Ze względu jednak na dojazd i wynajęcie sali koszty zajeć rosną do 50 PLN za godzinę lekcyjną.